O serwisie

Witaj na stronie PodkarpackieLigi.pl.

Stworzyliśmy ten serwis z myślą o osobach zainteresowanych rozgrywkami ligowymi w naszym regionie.

Znajdziesz tu usystematyzowane informacje o najciekawszych i najbardziej rzetelnych stronach i portalach internetowych zawierających najświeższe informacje o rozgrywkach i wynikach w poszczególnych ligach.

W atrakcyjny sposób przedstawione zostały informacje:

  • o ligach w sportach, w których rywalizują drużyny z Podkarpacia;
  • o wszystkich szczeblach / poziomach lig w poszczególnych sportach;
  • o klubach i drużynach z Podkarpacia uczestniczących w regionalnych oraz krajowych rozgrywkach ligowych;

Zachęcamy Cię do zapoznania się z zawartością całej strony.

Mamy nadzieję, że będzie ona służyła jako miejsce, z którego w przejrzysty, łatwy i przyjemny sposób trafisz do interesujących Cię informacji na temat Twojego ulubionego sportu oraz klubu.

Zależy nam na Twojej opinii, tak więc jeżeli masz jakieś uwagi, sugestie lub pytania zachęcamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt oraz do wzięcia udziału w poniższej sondzie.

 

Co myślisz to tej stronie?


Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

 

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu internetowego PodkarpackiSport.pl poświęconego sportowi w województwie podkarpackim.

Znajdziesz tam ciekawe informacje o sporcie w całym podkarpackim regionie (m.in. sporcie w Rzeszowie, Przemyślu, Mielcu, Kroście, Jaśle, Tarnobrzegu i wielu innych miastach i miejscowościach) oraz dużo aktualnych wiadomości na temat wydarzeń sportowych, wyników rywalizacji oraz podkarpackich sportowców i ich osiągnięć na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

 

Serdecznie zapraszamy, Redakcja
PodkarpackiSport.pl